Sanbruno OÜ

Osaühing Sanbruno on asutatud 25. novembril 1996.a.  Põhitegevuseks on olnud läbi aegade vee-ja kanalisatsiooni ning küttesüsteemide ehitus.  Alustati ühe töötajaga. Tänaseks päevaks töötab meie ettevõttes  24 töötajat. Meie kauplus teenindab rahvast alates aastast 1999. Müüme kõike, mida vajavad torumehed. Meie poe kaubavalikut iseloomustab lause: “Müüme neid materjale, mida ise paigaldame!” See tähendab, et müüme kvaliteeti. Oleme tublisti kasvatanud oma võimekust gaasi, kütte, vee-ja kanalisatsiooni tööde osas. Osutame oma klientidele korralikku hoodusteenistust. Teostame edukalt objekte üle Eesti nii all-, kui ka peatöövõtuna. Paigaldame ja müüme seadmeid, mis aitavad säästa vett, energiat, keskkonda ja kliendi raha. Oleme juhtiv ettevõte piirkonna sanitaar-tehniliste tööde turul. Meie motoks on “Kui meie klientidel läheb hästi, läheb ka meil hästi.”      

Missioon

Tagada meie klientide rahulolu, püüda saavutada kliendile parima kvaliteedi aja ja hinna suhe.Arendada jätkuvalt ettevõtet, panustada pidevalt juhtimissüsteemi protsesside parendamisse, tõsta süsteemi tõhusust.Kvaliteedi tagamine läbi parima hinna ja läbimõeldud töökorralduse teel.Arvestame oma tegevuses selle mõju ümbritsevale keskkonnale, et hoida ära saastamist. Ressursside ja materjalide korduvkasutamine,   jäätmete nõutekohane käitlemine. Töötajate regulaarne keskkonnaalane koolitamine Vähendame tööohutuse riske meie töös, et ära hoida töötajate vigastusi ja põdurust.Juhindume oma tegevuses Eesti Vabariigis kehtivatest keskkona,töötervishoiu- ja muudest kehtivatest seadustest

Raul Lepasson
Juhataja

Lehel jätkates nõustute küpsiste kasutamisega Rohkem infot

Selle veebisaidi küpsiseseaded on seatud "luba küpsiseid", et pakkuda teile parimat sirvimiskogemust. Kui jätkate selle veebisaidi kasutamist ilma oma küpsise seadeid muutmata või klõpsate allpool nuppu "Nõustu", nõustute sellega.

Sulge