Kollektiiv

Kontor

Raul Lepasson

Juhataja / sisetööde juht

raul@sanbruno.ee
+372 5072 378

Merike Hinn

Raamatupidaja

merike@sanbruno.ee
+372 5280 145

Müük

Meelis Sibul

Müügijuht

meelis@sanbruno.ee
+372 5686 9314

Klaarika Kähr

Müüja-konsultant

klaarika@sanbruno.ee
+372 5012 997

Veiko Soo

Müüja-konsultant

veiko@sanbruno.ee
+372 5012 997

Välitööde juhid

Janari Mändla

Projektijuht

janari@sanbruno.ee
+372 5690 0755

Viljar Hallap

Objektijuht

viljar@sanbruno.ee
+372 5342 6537

Lehel jätkates nõustute küpsiste kasutamisega Rohkem infot

Selle veebisaidi küpsiseseaded on seatud "luba küpsiseid", et pakkuda teile parimat sirvimiskogemust. Kui jätkate selle veebisaidi kasutamist ilma oma küpsise seadeid muutmata või klõpsate allpool nuppu "Nõustu", nõustute sellega.

Sulge